ارسال به سراسر کشور

7 روز ضمانت بازگشت کالا:

امروزه یکی از عوامل موثر در حفظ رضایت مشتریان، وجود گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب است تا مشتریان بتوانند با اطمینان و آرامش کامل اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود نمایند. فروشگاه اینترنتی شمشاد همواره تلاش نموده است تا این اصل مهم را سرلوحه کار خویش قرار دهد و علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، محصولات خود را با گارانتی های مناسب و در خور مشتریان عرضه کند تا در نهایت رضایت آنها را کسب نماید. در راستای رسیدن به این مهم، فروشگاه اینترنتی شمشاد در مواردی که مشتریان با مشکلاتی مواجه می شوند که نیاز به استفاده از خدمات پس از فروش دارند، 7 روز ضمانت بازگشت در نظر گرفته است. بدیهی است که با توجه به آنکه برخی از محصولات همچون محصولات موجود در دسته های لوازم فرهنگی (کتاب)، زیبایی و سلامت (زیور آلات، آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن و مد و زیبایی) و بازی و سرگرمی (اسباب بازی) که می بایست از نظر ظاهری و فیزیکی سالم به دست مشتری برسند دارای ضمانت سلامت کالا هستند، مشمول مهلت هفت روز برای بازگشت کالا نخواهند شد. همچنین کالاهایی که به صورت هدیه و همراه با سفارشات دیگر ارسال می گردند و بابت آنها هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود، مشمول 7 روز ضمانت بازگشت کالا نخواهند شد.

 توجه: در صورت باز شدن بسته بندی، پلمپ و هولوگرام و یا آسیب رساندن به جعبه، کالای شما از خدمات ویژه 7 روز ضمانت بازگشت کالا بهره مند نخواهد شد.

توجه: جهت عودت غیر حضوری محصولات، مشتریان می بایست با هماهنگی با کارشناسان بخش فروش از طریق تماس با شماره  40885176-021، کالای خریداری شده را به دفتر فروشگاه اینترنتی شمشاد به آدرس تهران - ضلع شرقی میدان شیخ بهایی -روبروی سازمان لیگ فوتبال - پلاک 5-ساختمان بیمه ما -طبقه 5 ارسال نمایند.


ضمانت سلامت کالا:

کلیه محصولاتی که می بایست از نظر فیزیکی و ظاهری به صورت سالم به دست مشتریان تحویل داده شوند، دارای گارانتی و ضمانت سلامت کالا هستند. این محصولات عبارتند از محصولات موجود در دسته های لوازم فرهنگی همچون کتاب، محصولات موجود در دسته زیبایی و سلامت همچون زیور آلات، آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن و مد و زیبایی و محصولات موجود در دسته بازی و سرگرمی  همچون اسباب بازی.

 

 

شرایط عودت کالا: 

اطمینان مشتریان از کیفیت محصول خریداری شده برای فروشگاه اینترنتی شمشاد بسیار مهم است. لذا ما سعی داریم تا اطمینان مشتریان را با تدبیر راه کارهای زیر پاسخ دهیم:

»» در صورتی که محصول سفارش داده شده از نظر رنگ، شکل و یا مدل با محصول دریافت شده متفاوت باشد:
۱- در صورتی که تفاوت های موجود بدون باز کردن بسته بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد مشتری می بایست محصول را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی آن به حامل بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر مبلغ پرداخت شده با تمایل مشتری به وی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی شمشاد می باشد. 
۲- در صورتی که تفاوت های موجود بدون باز کردن بسته بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده نباشد مشتری می بایست پس ار تماس با بخش خدمات پس از فروش و حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت پس از دریافت محصول، آن را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی به فروشگاه اینترنتی شمشاد بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش خدمات پس از فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر با تمایل مشتری مبلغ پرداخت شده به وی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی شمشاد می باشد.
توجه: در صورت آسیب به جعبه، پاره کردن و یا نوشتن بر روی آن و یا همچنین آسیب رساندن به لوازم موجود در داخل بسته، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.


»» در صورتی که محصول سفارش داده شده دچار آسیب دیدگی فیزیکی باشد:
در صورتی که محصول سفارش داده شده از نظر فیزیکی دچار آسیب شده باشد به طوری که تنها با باز کردن بسته بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد، مشتری می بایست حداکثر ظرف مدت  24 ساعت پس از دریافت محصول، آن را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی و به نحوی که با حمل دچار آسیب مجدد نشود به فروشگاه اینترنتی شمشاد بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر با تمایل مشتری مبلغ پرداخت شده عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی شمشاد می باشد.
توجه: در صورت آسیب به جعبه، پاره کردن و یا نوشتن بر روی آن و یا همچنین آسیب رساندن به لوازم موجود در داخل بسته، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.


»» در صورتی که محصول سفارش داده شده از نظر فنی دچار مشکل باشد:
در صورتی که محصول سفارش داده شده دارای اشکال فنی باشد به طوری که تنها با باز کردن بسته بندی و از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد، مشتری می بایست حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت محصول، آن را به همراه فاکتور و سایر لوازم الحاقی و به نحوی که با حمل دچار آسیب مجدد نشود به فروشگاه اینترنتی شمشاد بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان فنی و بخش فروش، کالا ظرف مدت ۴۸ ساعت با همان مدل یا مدلی دیگر تعویض خواهد شد و در صورت عدم وجود مدل دیگر با تمایل مشتری مبلغ پرداخت شده به وی عودت داده خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی شمشاد می باشد.
توجه: در صورت آسیب به جعبه، پاره کردن و یا نوشتن بر روی آن و یا همچنین آسیب رساندن به لوازم موجود در داخل بسته، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.


»» در صورتی که محصول سفارش داده شده به واسطه حمل و نقل دچار آسیب شده باشد:
در صورتی که محصول سفارش داده شده به واسطه حمل و نقل دچار آسیب شده باشد به طوری که آسیب وارد شده بدون باز کردن بسته بندی و تنها از طریق مشاهده بسته محصول قابل مشاهده باشد، مشتری می بایست به محض دریافت محصول این مسئله را به اطلاع حامل برساند و پس از بررسی و تایید آن، بدون آنکه بسته بندی محصول را باز نماید و یا تغییری در آن ایجاد نماید، به منظور عودت محصول به فروشگاه اینترنتی شمشاد، آن را به همراه فاکتور (در صورتی که حامل از طرف شرکت انتخاب شده باشد) به حامل بازگرداند. پس از بررسی محصول عودت داده شده توسط کارشناسان بخش فروش، در صورتی که تحویل قبل از ظهر انجام شده باشد، کالای مشابه در همان روز و در صورتی که تحویل بعد از ظهر انجام شده باشد، کالای مشابه در صبح روز بعد مجددا برای مشتری ارسال می شود. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده فروشگاه اینترنتی شمشاد یا حامل می باشد.


»» در صورتی که مشتری از خرید خود انصراف دهد:
۱- در صورتی که مشتری پیش از ارسال سفارش از خرید خود منصرف شود، می بایست هر چه سریع تر با بخش فروش تماس بگیرد و این مسئله را به کارشناسان بخش فروش اعلام نماید و در صورت تمایل، نسبت به تغییر سفارش و یا عودت مبلغ پرداخت شده اقدام نمایید. لازم به ذکر است که پس از انصراف از خرید، در صورتی که مشتری هزینه سفارش خود را به صورت اینترنتی و یا روش های مشابه پرداخت کرده باشد، مبلغ سفارش حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به حساب وی واریز خواهد شد.

۲- در صورتی که مشتری پس از ارسال سفارش و حداکثر تا 7 روز پس از دریافت محصول از خرید خود منصرف شود، می تواند با بخش فروش تماس بگیرد و این مسئله را به کارشناسان بخش فروش اعلام نماید و پس از انجام هماهنگی های لازم نسبت به تغییر سفارش و یا عودت مبلغ پرداخت شده اقدام نمایید. بدین ترتیب مشتری می بایست بسته بندی باز نشده محصول و سایر متعلقات آن را به همراه فاکتور جهت عودت به فروشگاه اینترنتی شمشاد ارسال نماید. در اینصورت، مبلغ سفارش حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری می باشد.

توجه: در صورت باز شدن بسته بندی یا پلمپ و آسیب رساندن به جعبه، کالای شما از شرایط ویژه عودت کالا برخوردار نخواهد شد.

» در صورت بروز سایر موارد پیش بینی نشده با توافق طرفین و بر حسب موارد اعلام شده در سایت تصمیم گیری خواهد شد.

» زمان های ذکر شده از زمان تحویل کالا از حامل به مشتری توسط شرکت حامل محاسبه می گردد. بدیهی است به علت سیاست های شرکت های فروشنده، بعد از گذشت زمان های اعلام شده، شرایط عودت کالا متفاوت خواهد بود.
» کالای سفارش شده حتما در زمان تحویل از لحاظ مشخصات و سلامت بسته بندی کنترل و در هنگام دریافت رسید شود.
» تماس با بخش خدمات پس از فروش شرکت از طریق تماس با شماره تلفن  40885176 - 021 و یا پست الکترونیک info {at} shemshad {dot} com امکان پذیر است.


فرم استفاده از خدمات گارانتی:

مشتریانی که به هر دلیل امکان مراجعه حضوری به دفتر فروشگاه شمشاد برای آنها وجود ندارد، می بایست برای استفاده از خدمات گارانتی حتما فرم خدمات پس از فروش را از سایت دانلود و پس از تکمیل، آن را همراه با محصول خود به آدرس فروشگاه اینترنتی شمشاد ارسال نمایند.

دانلود فرم

 


گارانتی محصولات شیائومی:

فروشگاه اینترنتی شمشاد به عنوان تنها نماینده رسمی فروش آنلاین محصولات شیائومی در کشور، این محصولات را با گارانتی های یک ساله، شش ماهه، گارانتی تعویض سی روزه و خدمات پس از فروش یک ساله به مشتریان خود عرضه می کند که شرایط هر یک از این گارانتی ها در ذیل آمده است. علاوه بر آن،  بخش گارانتی و خدمات پس از فروش شمشاد با بهره گیری از کارشناسان مجرب همواره تلاش می کند تا علاوه بر پاسخگویی مناسب به مشتریان خود، بهترین خدمات را به آنها عرضه کند.

 

» گارانتی ۱ ساله شمشاد:

برای اطلاع از شرایط گارانتی محصولاتی که دارای گارانتی یک ساله شمشاد هستند فایل زیر را دانلود نمایید.

دانلود فایل

 

 » گارانتی  ۶ ماهه شمشاد:

  برای اطلاع از شرایط گارانتی محصولاتی که دارای گارانتی شش ماهه شمشاد هستند فایل زیر را دانلود نمایید:

 دانلود فایل

 
گارانتی ۳۰ روزه تعویض شمشاد:
چنانچه تا مدت 30 روز پس از خرید، دستگاه هایی که دارای گارانتی 30 روزه شمشاد هستند هرگونه ایراد سخت افزاری و نرم افزاری غیر قابل حل داشته باشد، با یک دستگاه جدید از همان مدل تعویض می گردد. (در صورت عدم موجودی و تمایل خریدار دستگاه با پرداخت مابه التفاوت با مدل مشابه تعویض می شود)
توجه: موارد زیر تحت پوشش 30 روز گارانتی تعویض شمشاد نخواهند بود:
مشکلات ناشی از عدم استفاده صحیح، بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، آتش سوزی، تماس با مایعات شیمیایی و نفوذ آب، شکستگی، زنگ زدگی، نوسان برق، دستکاری تنظیمات، تعمیر توسط اشخاص ثالث و موارد مشابه. در صورتی که پیکسل های سوخته گوشی ها و تبلت هایی که دارای گارانتی شمشاد هستند بیش از سه عدد باشد، گارانتی تعویض شمشاد به آنها تعلق می گیرد.

  «در صورتی که گوشی های موبایل روت شوند از گارانتی خارج می شوند»

 
یکسال خدمات پس از فروش:
محصولاتی که در سایت شمشاد دارای یک سال خدمات پس از فروش هستند از این خدمات ویژه بهره مند خواهند شد.
توجه: موارد زیر تحت پوشش یک سال خدمات پس از فروش نخواهند بود:
مشکلات و صدمات ناشی از روت شدن دستگاه، نصب رام جدید و  فراموش کردن رمز ورود بر عهده مصرف کننده بوده و گارانتی شمشاد دراین موارد پاسخگو نیست. بدیهی است درصورت ارائه خدمات، هزینه برعهده مصرف کننده می باشد.
مسئولیت حفاظت و تهیه نسخه پشتیبان (Back up) از اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه بر عهده مصرف کننده بوده و گارانتی شمشاد نسبت به نگهداری و یا از دست رفتن اطلاعات ذخیره شده در حین تعمیر مسئولتی ندارد.


» شرکت همکار و  گارانتی کننده گوشی های شیائومی:

 

 - شرکت اسوشید تجارت ---------------------------------------- شماره تماس: 88748212-021

 

* جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات توسط شرکت های گارانتی کننده، توصیه می گردد که هماهنگی های لازم برای استفاده از خدمات گارانتی گوشی ها، از طریق تماس مستقیم با این شرکت صورت پذیرد.